Mirë se vini në Yijiang

Zhenjiang Yijiang Chemical Co., Ltd. u themelua në qershor 2005, e specializuar në biznesin e importeve dhe eksporteve. dhe të përpiqemi ta ndërtojmë kompaninë në një prodhues profesional të kamionëve me zvarritës.Për shkak të zhvillimit dhe nevojës së biznesit të tregtisë ndërkombëtare, ne themeluam Zhenjiang Yijiang Machinery Co., Ltd. në prill 2021 për të eksploruar së bashku tregjet vendase dhe të huaja.

X

pse na zgjodhet ne

Kur zhvilloni një lloj të ri makinerie, ne mund të sigurohemi që ajo të mund të lëvizë në rrugën e duhur, e pandikuar nga mjedisi dhe toka.Yijiang ofron sisteme gjurmësh plotësisht funksionale që përdoren gjerësisht në makineritë bazë, makineritë e ndërtimit, makineritë e minierave, makineritë bujqësore, platformat e punës, robotët zjarrfikës dhe një shumëllojshmëri makinerish me porosi.Ne projektojmë brendësinë për ju dhe e montojmë atë në mënyrë efikase nga komponentët dhe modulet standarde.Ju mund të jeni të sigurt se ato janë perfekte për shasi të gjurmuara me porosi me çmime konkurruese dhe kohë të dorëzimit në kohë.Ju lutemi na kontaktoni, ne do të ofrojmë dizajnin dhe prodhimin e përsosur.

PËRPARËSITË E KOMPANISË

 • 5000 m²+

  Fabrika

 • 20 komplete

  Pajisjet e Avancuara

 • 10

  Patentat e Dizajnit

 • 20

  Përvojë vitesh

 • OEM

  Ofroni shërbime dizajni, ofroni etiketa blerësish

 • Personalizoje

  Ofroni shërbime të personalizuara